TRENÉŘI

FITNESS GYM TIMPO

Mgr. Jan Vundrle

Jmenuji se Jan Vundrle a jsem osobní trenér. Vystudoval jsem přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a absolvoval trenérskou školu Ronnie.cz pod vedením Pavla Provázka.

Zaměřuji se na kondiční cvičení klientů různého věku i tělesné konstituce. Ke klientům přistupuji jako k osobnostem s individuálními potřebami a požadavky. Pokud hledáte osobního trenéra, chcete redukovat množství tělesného tuku, zlepšit kondici nebo si jen pro radost zacvičit, jste zde správně.

Eduard Városi

Kurz trenéra fitness a kulturistiky. Díky svým zkušenostem mohu každému klientovi nabídnout individuální přístup na základě jeho požadavků a pomoci mu k vysněné postavě a prosperujícímu zdraví.

Dagmar Fialová

+420 605 289 995

Se sportem jsem začala ve svých 8 letech a byla to jazz gymnastika, která mi dala hodně co se pružnosti a tance týkalo. Vydržela jsem u ní 4 roky a potom jsem začala tíhnout k posilování . Cvičení v posilovně mě bavilo a mé výsledky byly více než dobré. Navíc mojí obrovskou motivací byla vysportovaná těla fitnesek. Z těchto důvodů jsem se rozhodla pro závodní kulturistiku, která je spojena se souměrností a estetikou postavy. Na své závodní dráze jsem dosáhla 1. místo na mistrovství České republiky ve váhové kategorii do 52 Kg. Získala jsem spoustu dalších ocenění jako 2. místo na Mistrovství ČR, dvakrát 1. místo na Mistrovství Moravy a 3. místo na Mistrovství Moravy žen do 52 Kg. Závodní kulturistice jsem se věnovala 6 roků. Do dnes se věnuji zdravému životnímu stylu, posilování a běhání. Mám trenérskou školu u Mistra Evropy Petra Stacha ( absolvovala jsem 2007).

Alena Švarcová

+420 774 359 676
Jan Křupka

Jan Křupka

Ahoj, jmenuji se Jan Křupka, je mi 30 let a pocházím z Olomouce. Cvičení a fitness oboru se věnuji od ledna 2016. Jsem člověk, který si v životě stojí za tím, že když něco chceš musíš si za tím jít ikdyž to někdy bude „bolet“. Jak už to ve světě bývá, něco za něco.

V listopadu 2017 jsem složil zkoušky a získal certifikát fitness trenéra s SIWI FITNESS.
Osobně se věnuji kondičním tréninkům, přípravám na OCR závody (např.: Spartan race), objemovým i silovým tréninkům.

Jelikož ke cvičení neodmyslitelně patří i strava, tak mé učení stále nekončí a v dubnu 2018 budu absolvovat certifikovaný kurz Výživového poradce.

Dále mám v plánu zaměřit se minimálně i na techniku tejpování a základy fyzioterapie, to asi vše o mně 🙂 Více na www.trenerjankrupka.cz nebo na sociálních sítích, kde najdete různé rady a tipy ze světa fitness a potravy.