FITNESS TIMPO NEŘEDÍN - SLAVÍME 25 LET EXISTENCE!

Mgr.Jan Vundrle                777 874 595

          Vítám Vás na  prezentaci zaměřené na fitness a zdravý životní styl. Jmenuji se Jan Vundrle a pracuji jako osobní trenér. Vystudoval jsem přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a absolvoval trenérskou školu Ronnie.cz pod vedením Pavla Provázka.

           Zaměřuji se na kondiční cvičení klientů různého věku i tělesné konstituce. Ke klientům přistupuji jako k osobnostem s individuálními potřebami a požadavky. Pokud hledáte osobního trenéra, chcete redukovat množství tělesného tuku, zlepšit kondici nebo si jen pro radost zacvičit, jsou tyto stránky určeny právě pro vás.

Honza

 

       Eduard Városi           777 302 202               WWW.VAROSI.CZ

      Kurz trenéra fitness a kulturistiky. Díky svým zkušenostem mohu každému klientovi nabídnout individuální přístup na základě jeho požadavků a pomoci mu k vysněné postavě a prosperujícímu zdraví.

 varosi

 

       Dáša Fialová             605 289 995

 Se sportem jsem začala od svých 8 roků a byla to jazz gymnastika, která mi dala hodně co se pružnosti a tance týkalo. Vydržela jsem u ní 4 roky a potom jsem začala tihnout k posilování . Cvičení v posilovně mě bavilo a mé výsledky byly více než dobré. Navíc mojí brovskou motivací  byly vysportovaná těla  fitnesek. Z těchto důvodů jsem se rozhodla pro závodní kulturistiku, která je spojena se souměrností a estetikou postavy. Na své závodní dráze jsem dosáhla 1. místo na mistrovství České republiky ve váhové kategorii do 52 Kg. Získala jsem spoustu dalších ocenění jako 2. místo na Mistrovství ČR,. Dvakrát 1. místo na Mistrovství Moravy a 3. místo na Mistrovství Moravy žen do 52 Kg. Závodní kulturstice jsem se věnovala 6 roků.  Do dnes se věnuji zdravému životnímu stylu, posilování a běhání. Mám trenérskou školu u Mistra Evropy Petra Stacha (  absolvovala jsem 2007) 

 

       Alena Švarcová           774 359 676