FITNESS TIMPO NEŘEDÍN - SLAVÍME 25 LET EXISTENCE!

Naši závodníci se zůčastnili závodů v benčpressu ve Vrchlabí

do    82 kg    veterán     Karel Sazma                1. místo

do   90 kg   veterán      Petr Mozola                 1.místo

do 125 kg   veterán      Vladimír Kliment             1.místo

do 100 kg                   Bruno Walter                1.místo

do 100 kg                  Petr Meceášik                2.místo

do 125kg                         Hlaváček                2.místo

 

 

Závodníci registrovaní u GPC,WPC,WUAP

Walter Bruno                            Banda Petr

Vladimír Kliment                      Dressler Jindřich

Karel Sazma                              Mozola Petr

Bouchal Marek                         Maceašik Petr

Kadiev Kamil                            Dehková Aneta 

                                                                

Kalendář soutěží ČSST 2016

Soutěže jednotlivců

 

Mistrovství ČR

Trojboj

9.1    Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v klasickém RAW silovém trojboji s mezinárodní účastí                                     SK Zlobr Sedlčany

10.1  Otevřené mistrovství ČR masters v klasickém RAW silovém trojboji                                                                       SK Zlobr Sedlčany

16.1  Mistrovství CR v klasickém RAW silovém trojboji  mužů a žen                                                                                TJ Olympia Zlín

23.1.Mistrovství ČR dorostenců a juniorů s mezinárodní účastí                                                                                       TJ JM Chodov/Praha/

24.1.Otevřené mistrovství ČR masters                                                                                                                         TJ MJ Chodov/Praha/

27.1.Mistrovství ČR mužů a žen                                                                                                                                  TJ MJ Ccodov

                                                                                                                                                                                Sporting Agis Praha

 

Pohárové soutěže

28.5.Pohár starosty Města Zbyšov v silovém trojboji dorost,juniorů,masters,mužů a žen                                                OST Zbyšov

 

Benčpres

6.2.Mistrovství ČR dorostenců,juniorů a masters                                                                                                        Powerlifting Jihlava

19.3.Mistrovství ČR mužů a žen                                                                                                                               TJ Spartak Chodov

26.3.Mistrovství CR V klasickém RAW benčpresu dorost,juniorů,masters,nužů a žen                                                     PWL Vision Nutrition

                                                                                                                                                                             Frýdlant v Č.

 

Mezinárodní soutěže 2016

7-12.3.   ME dorostenců,juniorů,mužů a žen v klasickém RAW silovém trojboji                                                              Tartu Estonsko

13-17.4. ME dorostencúa juniorů v silovém trojboji                                                                                                     Malaga Španělsko

19-23.4. MS dorostenců,juniorů,mužů,žen a masters v benčpresu                                                                                Roedby Dánsko

10-14.5. ME mužů a žen v silovém trojboji                                                                                                                 Plzeň ČR

18-21.5. MS dorostenců.juniorů,mužů,žen a masters v klasickém RAW benčpresu                                                         Potchefstrom/Jihoafrická tepublika

19-26.6  MS dorostenců,juniorů,mužů a žen V klasickém RAW silovém trojboji                                                              Killeen/USA/

12-16.7. ME masters v silovém trojboji                                                                                                                      Plzeň /ČR/

18-20.8. ME v benčpresu mužů a žen                                                                                                                        Roedby /Dánsko/

29.8-3.9 MS juniorů a dorostenců v silovém trojboji                                                                                                   Wroclaw /polsko/

2-8.10.  MS masters v silovém trojboji                                                                                                                      Tallinn /Estonsko/

13-15.10ME masters v benčpresu                                                                                                                             Hamm /Lucembursko /

13-19.11.MSmužů a žen v silovém trojboji                                                                                                                Orlando /USA/